O mně

marie

Na začátku byla touha tvořit. Nabídka v obchodech mi nikdy nestačila – většina oblečení je z umělých vláken, střihy sedí ledatak modelkám a v obchodech to smrdí umělotinou. Když se pak v mém životě objevil ten nejúžasnější materiál, který mi dodnes nedá spát, měla jsem jasno. Společně budeme tvořit krásné a smysluplné věci, co dělají radost.

Jako první vznikly šaty. Chytré šaty (šaty s krátkým), na které jsem hrdá, protože v nich chodím na schůzky i kropím záhony. Někdy v nich i spím… Šaty si nejprve získaly mé kamarádky, pak první zákaznice. A jejich spokojenost a úsměv mně žene dál, vstříc další tvorbě, novému dobrodružství.

Tvořím s touhou potěšit. Touhou nezatěžovat naše okolí a dokázat, že i jeden kousek se dá použít pro spoustu příležitostí. Díky širokému využití nahradí tisíce laciných kousků vyrobených kdovíkde a kdovízčeho. A těší mě, že to jde!

 

Marie Kutrová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení