Letní set

1.190 1.290 

Zrušit výběr

Dlouhé tílko střižené do A a pohodlné kraťasy, které skoro nejdou vidět. Nemají zip ani knoflíky. Tento set je velmi komfortní, nápaditý a originální.
Zaujme každého!

Popis

Tento sportovně-elegantní set zaujme každé oko. Působí jako široké tílko-šaty, díky kraťasům je ale velmi komfortní. Nikde nic neleze, nikdy nic neškrtí. Volnost léta, radost z tance. Už jen vítr ve vlasech a je to.

BARVU má tmavě zelenou (khaki). Velmi hezký je na léto ve světle šedé nebo světle růžové. Barvu si můžeš vybrat sama. Zvol šití na míru a do poznámky připiš barvu, která by se Ti líbila. Zatím nemám nafocené všechny barevné varianty, ale pracuji na tom.

GRAMÁŽ je 180 g/m2 (jako triko). Je vzdušná a pružná.

VELIKOST si můžeš vybrat konfekční. Ale pokud víš, že míváš s konfekcí problém (jsi vyšší nebo naopak malá), ráda ti ušiju oblečení na míru. Uvidíš, že to bude stát za to.

STŘIH
Látku nezapravuji, líbí se mi čisté střižení a rolování. Zakončení každého švu dělám ručně, žádné šup-šup na stroji.

MATERIÁL
Heboučký, pružný, bez syntetických vláken z 95 % bavlna a z 5 % elastan. Látka se netřepí ani nežmolkuje. Od českého dodavatele.

Pomalu ale jistě

Střihy nejprve dlouhé týdny ladím, zkouším v každodenním provozu a konzultuji se zkušenou krejčovou. Teprve když vidím, že jsou opravdu skvělé, pouštím je do světa.

Osobně a na míru

Každé z Vás chci dát svůj čas a dopřát prostor. Oblečení šiji až po objednání tak, aby zakrylo co Vás znervózňuje a vyzdvihlo přednosti.

Doma v Česku

Mým cílem je, aby bylo všechno, vyrobeno tady. Bez nesmyslné logistiky a s vědomím, kdo konkrétně stojí za výrobou.