Basic triko s dlouhým rukávem

690 790 

Zrušit výběr

Toto bavlněné triko s prodlouženou délkou je základem každého šatníků. Hodí se pod sako, k teplákům nebo třeba i jako podvlíkací. Je velmi příjemné na tělo.
Je to základ!

Popis

V tomto triku rozhodně „netáhne na cemr“. Celkovou délku i délku rukávů šiju delší, protože klasické oblečení z módních řetězců není nikdy dostatečně dlouhé a to mě vytáčí. V triku je příjemně teplo, ale zároveň dýchá. Tráví se mnou celou zimu.

BARVA této kolekce je šedá. Basic triko je super i v bílé nebo černé barvě. Můžeš si vybrat sama. Zvol šití na míru a do poznámky připiš barvu, která by se Ti líbila. Zatím nemám nafocené všechny barevné varianty, ale pracuji na tom.

GRAMÁŽ trika je 180 g/m2. Pokud chceš silnější triko na zimu zvol šití na míru a vyber si gramáž.

VELIKOST si můžeš vybrat konfekční. Pokud ale víš, že míváš s konfekcí problém (dlouhé ruce, širší ramena), ráda ti ušiju oblečení na míru. Stojí to za to.

STŘIH
Látku nezapravuji, líbí se mi čisté střižení a rolování. Zakončení každého švu dělám ručně, žádné šup-šup na stroji.

MATERIÁL
Heboučký, pružný, bez syntetických vláken z 95 % bavlna a z 5 % elastan. Látka se netřepí ani nežmolkuje. Od českého dodavatele.

Další informace

Délka rukávu

Dlouhý rukáv, krátký rukáv

Pomalu ale jistě

Střihy nejprve dlouhé týdny ladím, zkouším v každodenním provozu a konzultuji se zkušenou krejčovou. Teprve když vidím, že jsou opravdu skvělé, pouštím je do světa.

Osobně a na míru

Každé z Vás chci dát svůj čas a dopřát prostor. Oblečení šiji až po objednání tak, aby zakrylo co Vás znervózňuje a vyzdvihlo přednosti.

Doma v Česku

Mým cílem je, aby bylo všechno, vyrobeno tady. Bez nesmyslné logistiky a s vědomím, kdo konkrétně stojí za výrobou.