Kalhoto-Tepláky

1.150 1.250 

Zrušit výběr

Bavlněné tepláky. Díky střihu a barvě mají tyto tepláky široké využití. Hodí se na sport, do práce i na volný čas. Já je nazývám kalhoto-tepláky, neboli tepláky do společnosti.
Naprostá pecka!

Popis

Představte si kalhoty pohodlné jako tepláky a slušivé jako z kostýmku. To jsou ony, kalhoto-tepláky neboli tepláky do společnosti. V pase přeložená látka na místo vypouklých knoflíků a rozevírajících se zipů. Dávají svobodu, ale drží tvar.

BARVU doporučuji tmavě šedý melír. Nejde na ní vidět chloupek nebo drobné ušpinění. Můžeš je mít ve světle šedé nebo černé. Stačí zvolit šití na míru a do poznámky připsat barvu, která by se Ti líbila. Zatím nemám nafocené všechny barevné varianty, ale pracuji na tom.

Gramáž je 240 g/m2 (jak legínovina). Můžu ti ušít tenší 180 g/m2 (tričkovina) nebo naopak silnější 280 g/m2 (klasické tepláky). Tenší gramáž je příjemná v létě, naopak silnější lépe hřeje a drží tvar.

VELIKOST si můžeš vybrat konfekční. Ale pokud víš, že míváš s konfekcí problém (jsi vysoká nebo maloučká), ráda ti ušiju oblečení na míru. Uvidíš, že to bude stát za to.STŘIH
Látku nezapravuji, líbí se mi čisté střižení a rolování. Zakončení každého švu dělám ručně, žádné šup-šup na stroji.

MATERIÁL
Heboučký, pružný, bez syntetických vláken z 95 % bavlna a z 5 % elastan. Látka se netřepí ani nežmolkuje. Od českého dodavatele.

Pomalu ale jistě

Střihy nejprve dlouhé týdny ladím, zkouším v každodenním provozu a konzultuji se zkušenou krejčovou. Teprve když vidím, že jsou opravdu skvělé, pouštím je do světa.

Osobně a na míru

Každé z Vás chci dát svůj čas a dopřát prostor. Oblečení šiji až po objednání tak, aby zakrylo co Vás znervózňuje a vyzdvihlo přednosti.

Doma v Česku

Mým cílem je, aby bylo všechno, vyrobeno tady. Bez nesmyslné logistiky a s vědomím, kdo konkrétně stojí za výrobou.